Another anime

29. července 2013 v 1:43 | Nomi

Dneska jsem dostala tip na Another anime.
Mělo to jen 12 epizod , takže jsem to dosledovala ještě dnes

Obsah: Hlavním hrdinou tohoto anime je kluk jménem Kouichi Sakakibara, který se právě z Tokia přestěhoval do malého městečka, ve kterém bydlí jeho prarodiče, protože matka mu zemřela a otec musel jet pracovně do Indie. Než ale stihl začít chodit do školy, zkolaboval a musel být hospitalizován v nemocnici. Když už je téměř zdravý, přicházejí ho navštívit tři zástupci třídy, do které bude chodit - zástupci 3.třídy 9.ročníku. Třídy, o které koluje mnoho nepříliš hezkých pověstí, prokleté třídy, to ale Kouichi ještě neví. Stejně se mu ale jejich návštěva zdá nezvyklá a krapet podezřelá. A jeho podezření se za chvíli potvrzuje, návštěva se podobá spíše výslechu a po nekonečném sledu otázek navíc ještě přichází výčet pravidel a příkazů, která nesmí porušit.
Když pak později jede výtahem na střechu, aby si zatelefonoval, potkává v něm podivné děvče, které se mu představí jako Misaki Mei a které v ruce drží dřevěnou panenku a jede do nejspodnějšího patra, kde se nachází márnice. Na tohle podivné setkání Kouichi po tom, co začne znovu chodit do školy, brzy zapomene. Ale Misaki se mu zase připomene, a poodhalí mu, proč se jejich spolužáci chovají divně a proč předstírají, že ji nevidí a že neexistuje. Ale tohle je pouze špička ledovce, začátek hrůzy, začátek masakru, který se odehrává v každé 3.třídě 9.ročníku každý rok a nikdo neví, jak ho zastavit, jak studenty této prokleté třídy ochránit...
Mezitím to vše začíná a objevují se první mrtví, přestože se zdá, že třída neporušila žádný zákaz. Všichni to svalují na Kouichiho a Misaki a těm nezbývá, než se pokusit dokázat, že to nejí jejich vina. Ale oni se rozhodnou udělat více, rozhodnou se najít způsob, jak zachránit svou třídu a zabránit dalším úmrtím. Ale povede se jim to, než bude pozdě ?

Můj názor: Ze začátku nic moc, ale pak to bylo čím dál lepší a napínavější .Hudba je velmi pěkná .
Kresba se mi taky moc líbí je zajimavá . Postavy, další z mnoha kladů seriálu, sice hlavní hrdina vypadá jako typ neškodný a milý ňouma, ale když je třeba, dokáže zabrat. Mou nejoblíbenější postavou je ale i přesto Misaki Mei, protože je tajemná a záhadná, ale jejím hlavním kladem je to, že si k ní snadno vypěstujete sympatie, to se u holčičích hrdinek moc často nestává, většinou je nesnášíte do pátého dílu.


Tenhle anime opravdu doporučuji . A ten kdo se na něj ještě nepodíval , tak určitě podívejte nebudete toho litovat

Hodnocení: 90%

Vaše Nomi :3
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama