Mirai Nikki

28. července 2013 v 14:25 | Nomi x3

Mirai Nikki ... ? o.O
Tenhle anime jsem sledovala asi dva dny ,až do konce.
Má 26 Epizod ^__^ ♥DĚJ
Amano Yukiteru je osamnělý chlapec, jehož jedinou činností je zapisování svého života do mobilu. Píše si tam i ty nejmenší detaily, co, kdy, kde a jak udělal a je považován trochu za podivína a nemá proto přátele. Tak si vymyslí dva přátele, zvláštní tvory, Deuse - Boha času a jeho pomocnici Murmur. Vše se ale změní, když zjistí, že si tyto dva přátele nevymyslel, ale že doopravdy existují a že je zatáhnut do hry o přežití. Do rukou se mu dostane Deník Budoucnosti - v jeho případě obyčejný mobil. Jenže podobný deník má i dalších dvanáct vlastníků deníků, kteří se chtějí navzájem najít a povraždit, až by zůstal jen jeden vlastník - nový Bůh času. Zanedlouho Yuki potká Gasai Yuno, dívku, která tvrdí, že ho miluje a že ho navždy ochrání. A nejen to, Gasai má Deník Budoucnosti, ve kterém se zobrazuje vše, co se chystá Yukiteru udělat, takže před ní nemůže utéct.
Opravdu ho ochrání před ostatními vlastníky Deníků Budoucnosti? Proč ho vlastně ochraňuje? Co se skrývá v tom zavřeném pokoji v jejím domě? A hlavně: Co je vlastně Gasai Yuno zač?


HODNOCENÍ ANIME:
Hudba : 9,5
Děj: 10
Grafika: 7,5
Charaktery: 10
Celkem 37/40

Můj vlastní názor: Tenhle anime patří u mě mezi nejlepší . Ze začátku mě to moc nebavilo , ale když jsem se pak podívala na další díly tak mě to zaujalo a dívala jsem se dal. Děj se neprotahuje, což se mi líbí .
Takže všem DOPORUČUJU!


Vaše Nomi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama